قرارداد عاشقانۀ گلزار به سبک فوتبالیست‌ها

محمدرضا گلزار برای حضور در فصل دوم سریال "عاشقانه" قرارداد امضا کرد.

پس از پایان فصل اول "عاشقانه" اخبار زیادی درباره ساخت فصل دوم این سریال به کارگردانی منوچهر هادی وتهیه‌کنندگی هومن کبیری شنیده می‌شد که واکنشی از سوی عوامل و سازندگان این سریال به همراه نداشت، با این حال شنیده‌ها حاکی از آن بود که عوامل برای ساخت فصل دوم قرارداد بسته‌اند و تنها حضور رضا گلزار بازیگر اصلی فصل اول، در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. چندی پیش این بازیگر در استوری اینستاگرام خود تصویری از فیلمنامه "عاشقانه ۲" را به اشتراک گذاشت که به نظر می‌رسید حکایت از قطعی شدن حضورش در این سریال و در نتیجه قطعی شدن ساخت فصل دوم این سریال دارد.

رضا گلزار با انتشار تصویری از لحظه ثبت قراردادش با هومن کبیری برای بازی در "عاشقانه۲" از جدی‌تر شدن ساخت فصل دوم این سریال خبر داد. به گزارش خبرآنلاین گلزار در این عکس به سبک فوتبالیست‌ها در حال امضای قراردادش است!

فصل اول "عاشقانه" یکی از سریال‌های پرحاشیه شبکه نمایش خانگی بود که در میانه راه کارگردان آن تغییر کرد اما در نهایت توانست به ایستگاه پایانی برسد و حالا با تهیه‌کننده‌ای که در نیمه راه فصل اول تهیه‌کنندگی این سریال را برعهده گرفته است برای ساخت فصل دوم پیش می‌روند.

 

تاریخ نشر مطلب:
یکشنبه، ۰۶ امرداد ۱۳۹۸


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده