ادامه فیلمبرداری «باتو می مانم» در تهران

فیلمبرداری فیلم «با تو می مانم» به کارگردانی محمدرضا بکایی در تهران ادامه دارد.به گزارش پانا، «با تو می مانم» که از چندی پیش در تهران کلید خورده بود فیلمبرداری این فیلم تا به امروز از مرز 30 درصد گذشت و همچنان در لوکیشن های مختلف در حال پیگیری و ضبط این فیلم بلند هستند. این فیلم به کارگردانی و تهیه کنندگی محمدرضا یکانی و نویسندگی نفیسه نوری است.

نفیسه روشن، بهنوش بختیاری، افشین سنگ چاپ، عرفان برزین، سعید نوراللهی، جواد زیتونی، ادیب قریب و اکرم علمدار در این فیلم به ایفای نقش می پردازند. این فیلم مضمونی اجتماعی دارد و در خلاصه داستان آن آمده:مهتاب زنی جوان که خرج تامین معاش خانواده بر عهده اوست به طور اتفاقی با پسر بچه ای به نام علی که از کودکان کار و خیابان است آشنا می شود و…

عوامل اصلی پروژه عبارتند از: تهیه کننده و کارگردان؛ محمدرضا یکانی، نویسنده؛ نفیسه نوری، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز؛ شروینه دیدنده، مدیر تولید؛ محمد شهبازی، مدیر تدارکات؛ علیرضا مهان، مدیر فیلمبرداری؛ کیوان شعبانی، مدیر صدابرداری؛ هادی معنوی پور، طراح صحنه و لباس؛ شیرین اتفاق، طراح گریم؛ پریسا کاکویی، عکاس؛ امین سجادی، فیلمبردار پشت صحنه؛ مسعود شهری، منشی صحنه؛ آناهیتا کارخانه، مجری طرح؛ موسسه هنری تصویر ستاره هنر(محمد شهبازی)، مشاوررسانه ای؛ علیرضا صفری.

تاریخ نشر مطلب:
جمعه، ۲۶ آبان ۱۳۹۶


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده